Compassionate Inquiry Samo-Edukacyjny Krótki Kurs

Zapisz się na Krótki Samo-Edukacyjny Kurs (Kurs Samoanaliza {KS} – Compassionate Inquiry (CI) oferowany online.

Serdecznie zapraszamy na Krótki Kurs Samo-edukacyjny (CI). Kurs ten został zaprojektowany jako krótszy, bardziej dostępny wariant szkolenia, dostarczający ogólnej wiedzy o podejściu metody CI. Jest on przeznaczony dla osób zawodowo zaangażowanych w obszarze medycznym, pracowników służby zdrowia, psychologow, psychiatrow, itp, którzy nie mogą wziąć udziału w intensywnym, rocznym szkoleniu. Krótki Kurs CI jest również przeznaczony dla wszystkich zainteresowanych samorozwojem i metoda Compassionate Inquiry doktora Gabora Mate.


Dzięki temu kursowi zrozumiesz czym jest trauma i jakie są jej skutki. Uwolnisz się od nieuświadomionych przekonań, które sterują twoim życiem. Będziesz potrafił/a bardziej skutecznie pracować z klientami. Poznasz dziewięć podstawowych cech jakie powinien posiadać terapeuta. Zrozumiesz mapę CI i uzyskasz ogólną znajomość tej metody.

Dowiesz się i nauczysz od doktora Gabora Mate….

Czy jesteś zainteresowany działalnością i pracami doktora Gabora Mate?

Nie przegap szansy, aby zagłębić się w siebie i doświadczyć Compassionate Inquiry, wpływającego na głębokie przemiany podejścia terapeutycznego opracowanego przez doktora Gabora Maté. Ta metoda leczy traumy i pozwoli Ci zrozumieć źródło zaburzeń psychicznych i fizycznych.

Ten krótki kurs samoanalizy obejmuje ok. 20 godzin materiałów wideo i prezentacje PowerPoint zawierające:

 • Pełne czteroczęściowe nagranie wideo z dwudniowych warsztatów CI prowadzonych przez doktora Gabora Mate w Vancouverze w styczniu 2018.
 • Pełna transkrypcje tego szkolenia
 • 8 prezentacji PowerPoint ukazujących przegląd praktyk CI w tym 9 cech, które powinien wypracować terapeuta, oraz 22 umiejetnosci
  i 17 kluczowych kroków terapeutycznych do wykorzystania w praktyce
 • Kolejne 10 materiałów wideo zawierających nagrania rozmów z Gaborem, podczas których demonstruje on podejscie CI z uczestnikami kursu, a także transkrypcje tych spotkań.
 • Przeznaczone do pobrania materiały w plikach pdf, obejumace Mape Compassionate Inquiry, lista lektur i spis źródeł.
 • Aby chronić prywatność uczestników kursu, filmy w tym kursie są tylko dostępne dla uczestników posiadających subskrypcję, wyłącznie na platformie kursy CI i nie można ich pobrać.
 • Opis zawartości 8 modułów można znaleźć tutaj strona link (www….)
 • Krótki Kurs studiuje się samemu w dowolnym czasie z nielimitowanym dostępem do materiałów tego kursu.

 

  Komu może się przydać krótki Kurs Samoedukacji CI (Samoanaliza):

  • Osobom zawodowo zaangażowanym w obszarze medycznym, pracownikom służby zdrowia, psychologom i psychiatrom.
  • Osobom nie związanym zawodowo z doradztwem czy terapią, lecz zainteresowanym samorozwojem i działalnością doktora Gabora Maté.
  • Krótki Kurs Samoedukacji CI (Samoanaliza) można rozpocząć w dowolnym momencie oraz studiować i praktykować we własnym tempie.
  Czy pracujesz z zespołem profesjonalistów zainteresowanych poszerzeniem wiedzy i umiejętności leczenia traumy?

  Zaoferuj kurs Compassionate Inquiry swoim pracownikom.

  Zapisz się na grupowy Samo-edukacyjny (Kurs Samoanaliza) ze swoim zespołem, a my zapewnimy Ci jednego lub więcej CI specjalistów, którzy poprowadzą Twój zespół przez cały program. (kontakt)

   

  Rejestracja:

  Opłata za kurs: 350 USD CDN

  W przypadku tego kursu nie oferujemy żadnych zniżek, dotacji ani zwrotu kosztów.

  Zarejestruj się teraz

  Należy pamiętać, że ten Krótki Kurs Samo-edukacyjny CI nie jest prekursorem do profesjonalnego szkolenia online ( nie będzie uznawany jako część, profesjonalnego rocznego wariantu kursu). To są różne programy i udział w nim nie kwalifikuje do zniżek na roczne profesjonalne szkolenie.

  A Free Information Session on Suicide Attention Training on September 16, 2023 to answer your questions about the program.

  Register for a Free Information Session

  Register to View the Demo Recording

  A Free Compassionate Inquiry Demo Session in English was held with Sat Dharam Kaur on July 8, 2023.

  Scroll to Top